Warning: The URL http://boxyupdates.com/get/?action=get_metadata&slug=booked&checking_for_updates=1&installed_version=2.4.3 does not point to a valid plugin metadata file. HTTP response code is 409 (expected: 200) in /home/www/mehub.cz/www/mehub.cz/wp-content/plugins/booked/includes/updates/plugin-update-checker.php on line 245
Profil - Bonusový systém pro Shoptet | Mehub.cz

MeHub = Shoptet doplňky

M E H U B

Kdo jsme a co je MeHub

MeHub je platforma funkčních doplňků primárně pro e-shopy, které běží na systému Shoptet. MeHub vzniknul na základě mnoha let zkušeností naší digitální online marketingové agentury, která coby zlatý Shoptet partner dnes a denně řeší požadavky mnoha obchodníků. Jejich potřeby a touhy se zhmotňují v platformě MeHub.

Primárním požadavkem našich klientů, byla možnost efektivně pracovat s retencí svých zákazníků. Tento požadavek přináší MeHub v podobě pokročilého bonusového systému. Tento doplněk umožňuje obchodníkům efektivně pracovat s věrnostním systémem bonusových bodů. Snadno řídit množství i podmínky pro jejich sbírání skrze celý e-shop. Bonusové body mohou být přiděleny nejen dle objemu objednávek, ale také na základě dalších vybraných aktivit zákazníka. Pro více informací o bonusovém systému následujte odkaz.

mehub-logo-piktogram